Apex Legends Bedava Coin & Skin


Apex Legends Bedava Coin & Skin

Apex Legends, oynaması ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Apex Coin dediğimiz şey, oyun içi para birimidir. Bu para birimi aracılığıyla oyunun mağazasında bulunan karakterler ve silahlar için yeni kozmetik öğeler satın alabilirsiniz. Apex Coin’leri kozmetik Apex Paketleri satın almak ve istediğiniz gibi yeni karakterlerin kilidini açmak için de kullanabilirsiniz. Coin&Skin eşyaları ülkemizdeki kur oranları nedeniyle çok pahalıdır. Bu nedenle sizler için Apex Legends bedava Coin&Skin eşyalarını nasıl temin edebileceğinizi anlattık. İçeriğe geçmeden önce birkaç hususu belirtmekte fayda var. Size verdiğimiz bilgiler belirli süreler için güncel olabilir. Dolayısıyla güncelliklerini kaybettiklerinde, diğer bir deyişle engellendiklerinde veya oyun yapımcıları ile hizmet sunucular tarafından kapandıklarında, işlerliklerini kaybederler. Peki bedava Coin&Skin almanın yolları nelerdir?

Apex Legends Bedava Coin&Skin Almanın Yolları
Apex Legends bedava Coin&Skin almanın yolları şunlardır:

Üçüncü parti yazılımı veya websitesi kullanmak
Eşantiyonlara katılım sağlamak
Apex BattlePass satın almak
Amazon Üzerinden Apex Coin&Skin satın almak
Bu yolları teker teker anlatacağız. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus var. İnternetteki kod oluşturuculara güvenmeyiniz. Bu kod oluşturucuları sahtedir ve hem bilgisayarınızın hem de üyeliğinizin sağlığını riske atmaktadır.

Üçüncü Parti Yazılımı veya Websitesi Kullanmak
IDLE-EMPIRE ve GameGleam gibi üçüncü taraf uygulamalar veya web siteleri, ücretsiz Apex Coin&Skin almanın iyi bir yoludur. Bu web sitelerinin çalışma prensipleri genellikle aynıdır. Hepsinde oyun içi görevleri tamamlamanızi anketleri doldurmanız, video reklamlarını izlemeniz ve websiteler ile uygulamalar tarafından size verilen görevleri yerine getirmeniz istenmektedir. Bu görevleri yaptığınızda puan kazanırsınız ve bu puanlar belirli bir miktarı aştıktan sonra istediğiniz eşyayı satın alabilirsiniz. Yetkililer tarafından size gönderilen kodu kullanarak oyunda almayı istediğiniz şeyleri alabilirsiniz. Bu yöntem, oldukça kısa ve etkilidir. Çoğu Apex Legends bedava Coin&Skin websitesinde, arkadaş ekledikçe inanılmaz puanlar kazanırsınız. Dolayısıyla oyundaki arkadaşlarınızı da bu üçüncü parti yazılımlarına veya websitelerine çağırmalısınız.

Eşantiyonlara Katılım Sağlamak
Apex yayıncıları, YouTuber’lar ve popülerliklerini artırmak isteyen bazı web siteleri, ücretsiz Apex Coin&Skin dağıtabilmektedir. Piyasayı iyi bir şekilde takip edip hediye dağıttığını bildiğiniz yayıncıları izlerseniz, bu hediyelere siz de sahip olabilirsiniz. Hediye alma standartları herkese ve her siteye göre değişiklik göstermektedir.

Apex BattlePass ve Amazon Üzerinden Apex Coin&Skin Satın Almak
Apex BattlePass sahipleri oynadıkça kazanır. Dolayısıyla biraz fazla para vererek çok daha iyi eşyalar elde etmenin yolunu açabilirsiniz. Mücadele Bileti toplam 950 Apex Coin’dir. Bu şekilde seviye 97’ye çıkabilirseniz 1000 Apex Coin geri iade edilmektedir. Ayrıca BattlePass ile birlikte tüm karakterler için paketler, Kraliyet Muhafızı Wraith ve Sezon 7 ödülleri dahil olmak üzere ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca Amazon üzerinden de ücret veya hediye kartları karşılığında Coin&Skin satın alabilirsiniz. Amazon kuponları da indirim vermesi açısından tercih edilebilir bir metoddur.

Apex Legends Bedava Hesaplar
Apex Legends bedava hesap konusunda sizlerle paylaştığımız örnekleri Origin aracılığıyla açabilirsiniz. Her oyuncunun oyun başlarında seçtiği karakterlere göre oyunun gidişatı şekillenmektedir.


Yayınlanma Tarihi: 11 Ocak 2021

Kategori: Oyun Haberleri

Görüntüleme: 227 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.