Arkadaşa Bayram Mesajı


Arkadaşa Bayram Mesajı

Arkadaşa Bayram Mesajı, Arkadaşa Bayram Mesajı Kısa, Bayram Mesajı Arkadaşa, Arkadaşa Bayram Mesajı Komik, Bayram Mesajları Arkadaşa, Arkadaşa Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları Arkadaşa, Kız Arkadaşa Bayram Mesajı

Arkadaşa Bayram Mesajları

Canım arkadaşım birlikte daha nice bayramlara inşallah. Bayramın kutlu olsun can dostum.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmen dileğiyle iyi bayramlar diliyorum canım arkadaşım.

Umudunun daim olduğu, mutluluğun kalbinden okunduğu bir bayram geçirmen dileğiyle canım arkadaşım.

Seninle iyi ki arkadaş olmuşum, iyi ki varsın can dostum. Bayramını en içiten dileklerimle kutlarım.

Rabbimin rızasını kazanan, Peygamber efendimizin şefaatine nail olan kullardan olmak dileğiyle bayramını kutlarım arkadaşım.

Geçirdiğimiz eski günlerden daha güzel günler geçirmek dileğiyle benim bitanecik arkadaşımın bayramı kutlu olsun.

Allah bizlere sağlıklı, mutlu daha güzel günler göstersin, bizi birbirimizden hiç ayırmasın. Bayramın mübarek olsun arkadaşım.

Huzur, mutluluk ve neşe içinde geçen bir bayramın olsun, yarınların bugünlerinden çok daha güzel olsun. Sevgili arkadaşım bayramın kutlu olsun.

Rabbimin sevdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidiyle, iyi bayramlar arkadaşım.

Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın, mutluluk yanıbaşından hiç ayrılmasın kankam bayramın kutlu olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle bayramın kutluyorum arkadaşım.

Aşık olacağın bir iyi birinin karşına çıkacağı, gönlündeki güzelliklerin seni bulması dileğiyle bayramın kutlu olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Bayramın kutlu, her şey gönlünce olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Arkadaşım bayramın kutlu, her şey gönlünce olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim can dostum.

Sen var ya sen. Dünyanın en karizmatik, yüreği sevgi dolu, bilgili, çok yakışıklı, centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, senin de bayramını kutluyorum arkadaşım.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle iyi bayramlar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara dostum.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dileğiyle bayramını kutlarım can dostum.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramını Kutlarım arkadaşım.

Bayramın kutlu, yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan  kanatlı, mutluluğun katlı, sofran tatlı, mekânın tahtlı, ömrün bahtlı olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramın mübarek olsun Arkadaşım.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Bayramın kutlu olsun kutlu arkadaşım.

Arkadaş candır, arkadaş kandır, benim çok değerli, pek kıymetli arkadaşım bayramını kutlar ellerinden öperim çünkü sen benden büyüksün.


Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 53 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.