Cuma Günü Mesajları


Cuma Günü Mesajları

Yine yazımız içerisinde cuma hadislerini de bulabilirsiniz. Cuma Müslümanların bayramı cuma,mübarek gün cuma bugünde dostlarımıza,sevdiklerimize cuma mesajları göndererek cumasını kutlarız. Cuma günü sözleri resimli olarakta insanlar arasında paylaşılmaktadır. Ayrıca paylaşılan bu cuma günü mesajları,hadisler,sözler insanlarda güzel duygular uyandırmaktadır. Cumanız mübarek olsun.

Cuma Günü Mesajları

Dilinizden dua, evinizden bereket, kalbinizden Resul aşkı eksik olması. Cuma gününüz mübarek olsun

Cuma günü yapılan bütün duaların kabul olduğu saatte Rabbim bizlere de dua etmek nasip etsin. Rabbim bizleri rahmetinden mahrum etmesin.

Cenab-ı Allah bizleri Kuranını okuyan, namazlarını kılan, malını Allah yolunda harcayan kullarından etsin. Cumanız mübarek olsun.

Ey Allah’ım biz kullarını, seni hatırlatan işaretler, seni anlatan kelamlar, imanla huzur bulan temiz kalpler nasip eyle, Cumamızı mübarek eyle.

Cuma için çıkarsın yola, attığın her adımda günahın affola, kalbin Rahman ve Resul aşkıyla dola, Cuman mübarek ola. Cuma mesajları

Uzanır yollarım yürümek için Hakka, kendin için istediğini Müslüman kardeşin içinde iste, ellerini aç tövbe etmek için Yaradana.

Hayatımızın şikayetçisi değil şükredicisi olalım, dünya üzerindeki Müslüman kardeşlerimize sahip çıkalım, onlara yardım elimizi uzatalım, bugün Cuma camilere koşalım, tüm Müslümanlar için dua edelim.

Ey Allah’ım şu Cuma gününün yüzü suyu hürmetine bilerek veya bilmeyerek işlediğimizi günahlarımızı bağışla, bizleri saptırma, bizleri helal rızık verip doğru yola ilettiğin kullarından eyle.

İslamdır dinimiz, camilerdir ibadethanemiz, Kurandır kutsal kitabımız, en mübarek gündür Cuma günümüz. Günümüz mübarek olsun.

Allah’ım bizleri annesine, babasına hayırlı evlat olmayı nasip ve müesser eyle, bizleri sana şükreden, kuranını okuyan, ibadetlerini yapan kullarından eyle. Hayırlı Cumalar

Ya Rabbi bu Cuma günü hürmetine bizleri bağışla, bizleri dünyası için değil ahireti için çalışanlardan eyle, bizleri de cennetinle müjdelediğin kullarından eyle. Amin Cumanız mübarek olsun. Şuan cuma mesajları konumuzu okumaktasınız.

Cuma derdine deva, hastalığına şifa olsun. cuma evinize bereket, sofranıza afiyet, gönlünüze huzur versin. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım sen bizleri koru, anamızı, babamızı ve evlatlarımıza hayırlı ömürler nasip et, bizleri iki cihanda da aziz kıldığın kullarından eyle. Amin Hayırlı Cumalar

Müslümanın müslümüna düşman olduğu, müslümanın müslüman kardeşini öldürdüğü bu zamanda sen bizleri ve bütün müslümanları koru, kalplerini imanla doldur. Mübarek Cuma mesajları yazımızı okumaktasınız.

Allah cumanı mübarek etsin, duaların kabul, günahların affolsun, ibadetlerin kabul osun İnşallah. Hayırlı Cumalar

Yüce Mevla kalbinizden islamı gönlümüzden imanı, dilimizden kuran-ı, minaremizden ezanı eksik etmesin. Amin Cumamız mübarek olsun.

Cenab-ı Allah kendisine açılan elleri , teslimiyetle yönelen gönülleri, zikir çekerek yorulan bedenleri, tövbe için yalvaran dilleri boş çevirmesin. Duanız kabul Cumanız mübarek olsun.

Ne kadar çok günah işlesen de tövbe et Yaradan’ın affedici kapısı kapanmaz, sen hiç bir zaman umudunu yitirme Yüce Mevlam kulunu bırakmaz.

Hayırlı ve uğurlu, merhametli ve bereketli bir cuma olması dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım bizleri bu Cuma gününe ulaştırdığın için san şükrü edalar olsun, bizleri sağ salim dirlik ve birlik içinde bir sonraki cumaya ulaşmayı nasip et.Bereketli ve hayırlı Cumalar

Resulullahın şefati üzerinize olsun, Rabbim bu güzel cuma günümüzü hayırlı ve bereketli kılsın. Darda kalan yardım elimizi uzatmak nasip etsin.

Ey iman edenler, namaz ve sabırdan ayrılmayın. Namaz dinin direği, sabır şükrün edasıdır.Şüphesiz ki Allah sabredenlerle beraberdir. Hayırlı Cumalar

Allah’ım sana layıkıyla kul omayı, ömrümüzün sonuna kadar ibadet etmeyi,ölürken kelime-i şehadet getirerek çene kapamayı, cennetine girmeyi nasip et. dini cuma mesajları

Bizlere taşıyamacağımız yükler yükleme, bizleri kötü yollardan, fenalıklardan sen koru, evlerimize huzur ve bereketler ihsan eyle, umut kapısını her daim açık eyle .Amin Hayırlı Cumalar.

Allah’ım sen cimri olacak zenginlikten , alın tersiz hanemize girecek paradan bizleri koru. Bizlerin hakkında hayırlısını nasip et. Cumalarımız mübarek olsun.

Bu gün dualarınız kabul ve makbul olsun, maneviyatınız bol olsun, Efendimiz sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) şefaatçiniz olsun. Cumanı mübarek olsun.

Allah’ım bizleri bölmek isteyen, müslümanları birbirine düşürmek için çaba sarfedenleri sen boş çevir, kendi planlarını kendi başlarına yık. Bizlere kardeş kardeş yaşamak nasip et.

Kalbiniz İslama, gönlünüz imana, dillerinizi kurana, kulaklarınız ezanlara,huzurunuz mutluluğa, eviniz berekete kavuşsun Cumamız mübarek olsun.

Ya Rabbi sen bizleri duyan ve işitensin, sen şu mübarek Cuma günün hürmetine biz aciz kullarının günahlarını bağışla bizleri gönlü huzurlu,kalbi imanlı, eli tespihli kullarından eyle.

Gül kokusu en güzel kokunuz olsun, efendimiz kapı komşunuz olsun, cuma günleriniz mübarek olsun.

Evladın terbiyelisini, rızkın helal olanını,bedenin sağlıklısını, ibadetlerin en faziletlisini bizlere nasip et Allah’ım Bu mübarek cuma gününde bizleri kapında boş çevirme.

Müslümanın bayramıdır cuma, bir vakit ki o vakit duaların kabulüdür cuma, yoksulun, fakirin,zenginin Allah’a el açtığı gündür cuma. Cumanız mübarek olsun.

Başkasın bir olan sende bin olsun, dünyada damla olan sende sel olsun, Bu cuma günün ellerini kaldırıp ettiğin tüm duaların kabul olsun. Cumalarımız mübarek olsun.

Okumuş olduğunuz cuma mesajları konulu yazımız hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizlerinde cuma mesajları ile ilgili sözlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.


Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Kategori: Dini Sözler, Güzel Sözler

Görüntüleme: 891 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.