Davetiye Sözleri


Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Hazırlıkları çok uzun süren en güzel Aşk filmi sonunda gösterime giriyor bu Aşk filmini birlikte izlemeye ne dersiniz . Düğünümüze bekleriz.

Tesadüfen tanıdık birbirimizi, çok sevdik birbirimizi, artık kimse ayıramaz bizi, pazara düğünümüz var bekleriz sizi.

Çıkmaz gökkuşağı yağmur yağmadan, kalpler mutlu olmaz sevgi olmadan, yalnızlıklar bitme aile kurulmadan, Bu güzel günde sevdiklerimiz olmadan.

Biz bu sevdaya gönül verdik sevdik birbirimizi, Allah ayırmasın ikimizi, bu mutlu günümüzde düğünümüze bekliyoruz sizleri.

Dileğimiz beraber mutlu bir yuva kurmak, hedefimiz bir ömür boyu mesut olmak, isteğimiz bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmek.

Bir adam ve bir kadın, uzun süren bir kara sevda

Damat ne iş yapıyormuş? Gelin çalışıyor muymuş? Damat gelinden biraz kısa mıymış? Nasıl tanışmışlar, kız oğlandan daha güzelmiş. Evlenince nereye yerleşeceklermiş? Çocuğu hemen yapacaklar mıymış? Bu soruların ve daha bir çok sorunun cevabı bu gece sakın kaçırmayın.

Biz iki mutlu aşık, yeterince birbirimizi tanıdık, gezdik, tozduk, evlenmeye karar verdik, Siz değerli dostlarımızı düğünümüze bekliyoruz hepinize davetiye gönderdik.

Aile saadetine kavuşacağımız ve ömür boyu birlikteliğimizin ilk adımını attığımız bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Biz karşılaştık, tanıştık, görüştük, sevdik birbirimizi, artık bundan sonrası size düşer evlendirin bizi, düğünümüze bekliyoruz tüm dostlarımızı.

Gereği düşünüldü. Yaz kızım Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4720 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır.

Flaş Flaş birbiriyle nasıl tanıştılar, ne zaman evlenmeye karar verdiler, damat evlenme teklifini nasıl yaptı bu ve daha fazlası bu gecede sakın kaçırmayın.

Konu komşunun, apartman sakinlerinin siz daha ne zaman evleneceksiniz baskılarına dayanamayıp evlenme kararı aldık artık evleniyoruz. Tüm sevenlerimizi düğünümüze bekliyoruz.

Biz iyi ve kötün günümüzde her zaman birbirimizin mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşmaya söz veriyoruz. Siz sevdiklerimizi de bu özel günümüze bekliyoruz.

Dileğimiz birlikte mutlu ve mesut olmak, Babalarımıza bir torun vermek, bu yüzden kuruyoruz düğün dernek, Tüm sevenlerimizi bekliyoruz yok öyle gelmiyorum demek.

“Elhamdülillah Seni Yanımda Var, Gönlümde Yâr Edene.” Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk dileriz.

Evliliğin birinci aşaması olan ve eşlerin birbirini daha iyi tanıması için düzenlenen törenimizde sizleri de bu mutlu günümüzde aramaızda görmekten mutluluk duyarız.

Bizim dileğimiz hayatımız boyunca sürmesini istediğimiz beraberliğimizin ilk ve en önemli gününü sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

Allah’ın emri Sevgili Peygamberimiz (SAV)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyıruz. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Biz bu sevdaya gönül verdik sevdik birbirimizi, Allah ayırmasın ikimizi, bu mutlu günümüzde düğünümüze bekliyoruz sizleri.

Bizim mutluluğumuz hiçbir zaman bitmeyecek, gönüllerimiz ömür boyu birbirine bağlı olacak, sevgimiz dillere destan olacak. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Seviyeli bir arkadaşlığın sonunda, dillere destan bir düğünümüz olacak, mutluluğumuz bir ömür boyu sürecek. Bu düğüne tüm sevenlerimiz gelecek.

Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü… Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi. Adın: Aşk! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.”

Allah (c.c.) Buyuruyor ki: Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin. Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir. Allah (Lütfu) geniş olan ve (herşeyi) bilendir. (Nur Suresi 32)

Biz ölümüne bağlıyız birbirimize, ilk adımımızı atıyoruz mutlu bir beraberliğe,sizlerde şahit olun bu mutlu günümüze, tüm dostlarımızı bekliyoruz düğünümüze.

Biz bugün birbirimize mutlu bir gelecek için söz vereceğiz. Biz mutlu ve güzel bir geleceğe Evet diyeceğiz, sizleri de bu mutlu günümüzde bizlerle birlikte görmekten onur duyacağız.

Biz kararımız verdik Evet diyeceğiz ama bunu sözylerken sizlerinde aramızda olmanızı ve buna şahit olmanızı istiyoruz.

Evlatlarımızın bu mutlu gününde tüm eş ve dostlarımızı düğünümüze bekliyoruz.

Tesadüfen tanıdık birbirimizi, çok sevdik birbirimizi, artık kimse ayıramaz bizi, pazara düğünümüz var bekleriz sizi.

Hazırlıkları çok uzun süren en güzel Aşk filmi sonunda gösterime giriyor bu Aşk filmini birlikte izlemeye ne dersiniz . Düğünümüze bekleriz.

Tuttu elimden beni mutluluğa götürdü, evlenelim diye ömrümü yedi bitirdi, artık evleniyoruz, sizleri bekliyoruz.


Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 529 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.