Dini Evlilik Yıldönümü Mesajları


Dini Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bu yazımızda sizlere birbirinden güzel ve anlamlı hem erkeğin eşine, hem de kadının eşine gönderebileceği dini evlilik yıldönümü mesajları içeriğinde bir sayfa hazırladık.

Dini Evlilik Yıldönümü Mesajları

Yüce Mevla’ya binlerce kez şükürler olsun ki senin gibi mükemmel bir insanla evlenmişim. Hayatımın anlamı ömrüm seninle güzelleşti ve seninle son bulacak. Seni çok seviyorum.

Huzurlu yuvada filminin ilk sezonu tamamlandı. İkinci sezon daha mutlu, daha güzel günler geçecek kaçırmayın sizde bu mutluluğa şahit olun. Bitanem evlilik yıldönümümüzün ilk yılı kutlu olsun.

Seninle birlikte yıllar geçirmek değil dileğim ömrü bitirmektir niyetim. Hayallerimizi gerçekleştirmek, geleceğe dönük umutlarımız yaşatmak için birlikte çıktığımız bu yolda ilk mutlu yılımızı tamamladık. Birlikte daha nice mutlu yıllara Sevdiğim.

Seninle bir yıl nasıl bu kadar çabuk geçti hiç anlayamadım. Şimdi korkmaya başladım seni sevmeye doyamadan, o güzel gözlerine bakamadan yıllar çabucak geçecek diye. Nice mutlu yıllara inşallah.

Sen bana gelen bir nadide eşsin, sen bana Rabbimin emanetisin. İyi ki seninle evlenmişim. Birinci yıl dönümümüz kutlu olsun Aşkım.

Ben istemem tektaş çok taş, ben istemem pahalı hediyeler, lüks mekanlarda eğlenmek yemek yemek. Ben sadece beni çok sevmeni, beni bir ömür boyu sevmeni istiyorum canım sevdiğim.

Bazen bir bakış, bazen bir gülüş, bazen de bir hissediş mutlu eder insanı. İnsan huzur bulduğuyla mutlu olur. Seni bana gönderen Rabbime şükürler olsun. Nice mutlu yıllarımız olsun.

Seninle ilk yılımızı kutluyoruz ama daha nice musmutlu yıllar kutlayacak. Hayatımızı şenlendirecek, her zaman mutlu olacağız. Seni seviyorum sevgilim.

Sen benim dilimdeki bir şarkı değil, gönlümdeki sonsuz duamsın, sen benim helalim, gözümün nuru karımsın. Evliliğimizin ilk yılı kutlu olsun Bitanem.

Benim ne paradadır gözüm, ne malda, ne de mülkte; benim gözüm yalnızca sendedir hayatımın anlamı, gönlümün sultanı.

Zaman çok çabuk geçip gidiyor, günler su misali durmadan akıyor. Bak mutluluğumuzun ilk yılı gelmiş kapımıza dayanmış gülümseyerek bize bakıyor. Mutluluğumuzun ilk yılı kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere duam diye uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, biricik hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Canım Sevdiğim.

Sen bir ay parçası gibi hayatıma doğdun ya, sen hep benim yanı başımda oldun ya, Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Evliliğimizin ilk yılı kutlu olsun.

Ben senden çok uzaktayım ama unutma ki Bitanem uzaklığım sadece mesafelerde. Aslında ben sana senden daha yakın yerdeyim, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Bitanem.

Bu dünyada en güzel evlilik huzurlu bir mutluluktur. Bu dünyamı seninle kazandım. Şimdi sıra seninle birlikte ahiretimizi kazanmaya. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Her baharım hazan olsa, kara bağrım alev alev yansa, gurbet bana mezar olsa yine de seni seveceğim. Senin gibi biriyle evlendiğin için çok mutluyum.

Ben Allah’a her zaman hayırlı bir eş nasip et diye dua ederdim. Rabbime şükürler olsun dua mı kabul etti seni bana gönderdi. Seninle huzuru, mutluluğu, yaşamayı buldum Bitanem. İyi ki varsın. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Biz evlilik yıl dönümünde sevdiğimize tek taş almasak da, onu gözde yerlerde yemeğe götürmesekte o bilir ki çok sevildiğini, o bilir ki sevmenin illa ki bir şeyler almak veya bir şeyler yapmak olmadığını. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Bitanem.

Huzurlu yuvada filminin ilk sezonu tamamlandı. İkinci sezan daha mutlu, daha güzel günler geçecek kaçırmayın sizde bu mutluluğa şahit olun. Bitanem evlilik yıldönümümüzün ilk yılı kutlu olsun.

Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum Bitanem. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor ve sadece seninle mutlu oluyor güzelim. Çevremizde o kadar evli çiftlerden mutsuz olanları gördükçe Allah’ıma şükürler ediyorum, bize huzur ve mutluluk verdiği için.

Bir düğünümüz vardı geçen sene bugün, çok mutlu olmuştuk. Evliliğimiz nasıl olacak acaba derken mutluluk ve huzur içinde kocaman bir yıl çabucak geçiverdi. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Canım.

Seninle birlikte yıllar geçirmek değil dileğim ömrü bitirmektir niyetim. Hayallerimizi gerçekleştirmek, geleceğe dönük umutlarımız yaşatmak için birlikte çıktığımız bu yolda ilk mutlu yılımızı tamamladık. Birlikte daha nice mutlu yıllara Sevdiğim.

Allah herkese eş nasip eder ama herkesin eşi benim ki kadar iyi, benim ki kadar güzel olamaz. O bir eşten öte bir tamamlayıcı, bir mutluluk dağıtıcı, bir yuva yapıcı birisi. O dünyanın en güzel ve en iyi eşi. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Geçen hafta tanışmış, dün evlenmiş gibiyim. Bugün ise mutluluğun ilk yılı geçmiş gitmiş. Seninle bir yıl ne kadar çabuk geçti gitti anlayamadım karıcığım. Seni çok seviyorum seninle çok mutluyum, seninle huzurluyum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir