Dini Günaydın Mesajları


Dini Günaydın Mesajları

Bu sayfamızda sizlere dini günaydın mesajları ile ilgili bir yazı hazırladık. Sabah uyanınca insan sevdiğine, düşündüğüne günaydın demek hissettiği duyguları onunla paylaşmak ister.

Dini Günaydın Mesajları

Belki bugün ben, yarın başkası, başka bir gün başka birisi sana hayırlı sabahlar diyecek. Güzel insanlara günaydın diyen mutlaka birisi olacak.

Sabahlarınız hayırlı ve umutlu olsun, Yüce Mevlam gününüzü bereketli ve huzurlu eylesin. Hayırlı sabahlar.

Yüce Mevla’nın rahmet kapısı hiç kapanmaz, umut ile ellerini açanlar boş dönmez. Dua ve selam ile hayırlı sabahlar.

Günaydın uzak diyarlarda dosttan bir selam bekleyene, günaydın iman ile kalplerini Allah’a teslim edenlere, günaydın fakire, yoksula, zengine, yolcuya, işçiye, öğrenciye, memura, amire, herkese günaydın.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Mevla’ya sonsuz şükürler olsun. Gününüz aydın olsun.

Rabbim yeni başladığımız bu günümüzde de; elimizi Kuran ‘sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Hayırlı sabahlar.

Öyle güzel yollar vardır hakka yürümek için, öyle ibadetler vardır Allah’a şükürler için ve öyle dostlar vardır her sabah günaydın demek için.

Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğiyle gününüz aydın, kalbiniz huzurlu olsun. Hayırlı sabahlar

Şükürler olsun ki huzur içinde uyuyup imanla yeni doğan güne merhaba dedik. Günümüz aydın olsun.

Yeni başlayan bugünümüzde Allah’ın rızasını kazanarak geçsin inşallah. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı sabahlar.

Bizlerin gecesini huzur içinde geçirip bir günümüzü daha aydınlatan Allah’a şükürler olsun. Herkese günaydın olsun.

Rabbim ne verirse her şeyin hayırlısını versin, bizleri de rabbine şükürler eden kullarından eylesin. Gününüzü aydın olsun, gönlünüze huzur dolsun.

Yüce Mevla’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Allah’ım hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin. Hayırlı sabahlar.

Yeni başlayan günümüz kazalardan belalardan uzak olsun. Allah’ım günün akşamına sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde kavuşmak nasip etsin. Günaydınlar olsun.

Bir Müslümanın Müslüman kardeşine yaptığı dua kabul olurmuş. Dualarda buluşmak dileğiyle herkese günaydın…

Seher vakti öter bülbüller, ellerini açar dualar eder müminler, Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, hayırlı günler.

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun, Allah’ım bugününüzü dünden daha hayırlı ve bereketli kılsın, sabahınız, gününüz hayırlı olsun.

Gecenin sonunda bizleri sabaha ulaştıran Rabbim, sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler nasip etsin.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar

Bir günah işlersen hemen tövbe et, günah işledim diyerek yeni günahlar işleme. Unutma ki insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı günler, hayırlı sabahlar

Günümüz uzak olsun kazadan, beladan, Rabbim yeni başladığımız bu günümüzü dünümüzden daha hayırlı ve huzurlu kılsın. Sabahınız aydın, gününüz huzurlu olsun.

Yeni doğan güne Allah’ın adıyla başlamak dileğiyle herkese hayırlı sabahlar Günaydın.

Sabah güneşi gibi rahmet doğsun hayatına, her gece ResulAllah girsin rüyana, melekler âmin desin dualarına, kalbine nur hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Allah’ım bizleri her türlü kötülüklerden ve şeytanın şerrinden korusun. Rabbim günümüzü hayırlı etlesin. Hayırlı Sabahlar.

Selam ve dua ile başlayan günde, selam ve dua ile bitirmek ümidiyle herkese hayırlı sabahlar.

Allah’ım bizleri korusun, bizleri; dinsiz, vatansız, bayraksız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın, güzel vatanımızı her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin. Hayırlı sabahlar

Allah’ın selamı ile başlayalım bu güzel güne, hayırlı sabahlar diyelim mümin kardeşlerimize.

Allah’ım huzurlu ve mutluluk ile güne başlayıp, huzurlu ve mutlulukla günü tamamlamak nasip etsin. Günümüz aydın, yüzümüz nurlu olsun.

Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resulallah aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu bir sabahınız olsun.

Rabbim her türlü sıkıntıdan uzak, gönül ferahlığıyla bir gün geçirmek nasip etsin. Herkese günaydın.

Güne nasıl başlarsan öyle devam edermiş. Bende güne sevdiklerime dua ve iyi dileklerimle onlara hayırlı sabahlar dileyerek başlıyorum.

Allah’ım sağlık, huzur ve mutluluk içinde, güzel bir gün geçirmeyi cümlemize nasip etsin. Hayırlı sabahlar.

Yüce Mevla’nın rahmet kapısı hiç kapanmaz, umut ile ellerini açanlar boş dönmez. Dua ve selam ile hayırlı sabahlar.

Bol kazançlı ve bereketli bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı günler. www.enyenisozler.net dini günaydın mesajları güzel olur.

Günaydın uzak diyarlarda dosttan bir selam bekleyene, günaydın iman ile kalplerini Allah’a teslim edenlere, günaydın fakire, yoksula, zengine, yolcuya, işçiye, öğrenciye, memura, amire, herkese günaydın.

Güzel dostlarımın günleri de kendileri gibi güzel olsun. Dostlarım hayırlı sabahlar.

Allah’ın bugün bizlere sunduğu nimetlerden yararlanmak ve ona şükürlerimizi sunmak ümidiyle herkese günaydınlar.

Gülün güzeli baharda çiçek verendir. İnsanın güzeli, dostuna selam gönderendir. Gül kadar güzel dostlarımıza selam olsun. Gününüz aydın olsun.

Bazen su olmak lazım, sessiz sakin, bazen sel olmak lazım, öfkeli ve hırçın, bazen mum alevi olmak lazım, sabırla tükenmeyi bekleyen, bazen dostun gönlüne serpilen bir huzur olacaksın ona mutluluk veren.

Belki bugün ben, yarın başkası, başka bir gün başka birisi sana hayırlı sabahlar diyecek. Güzel insanlara günaydın diyen mutlaka birisi olacak.

Bu yeni başlayan güzel günün yüzü suyu hürmetine, günahlarınız affolsun, dua ve ibadetleriniz kabul, gününüz mübarek olsun.

Gecenin sona erdiği, güneşin yeni güne merhaba dediği gibi, sende bu güzel güne merhaba de. Günün güzel ve mutlu olsun hayırlı sabahlar.

Bolluk ve bereketin daim olduğu, insanların neşe içerisinde yaşadığı, mutluluğun hanenizden eksilmediği güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı sabahlar.

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun, Mevla’m bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı sabahlar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı sabahlar.Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.