En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları


En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun, En yakın Arkadaşa doğum günü mesajı anlamlı, En yakın arkadaşa uzun doğum günü mesajı Tumblr, En yakın arkadaşa doğum günü mesajı Whatsapp

Sitemizin doğum günü kategorisine eklediğimiz en yakın arkadaşa doğum günü mesajları yazımızı sevdiklerinize İnstagram, whatsapp, facebook ve diğer sosyal paylaşım siteleri üzerinden paylaşabilirsiniz.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

* Arkadaşım olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım doğum günün de senin kadar özeldir. Tüm hayallerin gerçek olsun. Bu kadar iyi bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun.

* Bana çok yardım eden ve ben bile kendime güvenmediğim halde asla pes etmeyen tek kişi sensin. Benimle birlikte olduğun için teşekkürler arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

* Ne zaman biri bana en iyi arkadaşımın kim olduğunu sorsa, hemen seni düşünüyorum. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* En iyi arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum. Mutlu ve sağlıklı bir doğum günün olsun.

* Allah sana ve sevdiklerine sağlıklı, uzun ömürler nasip etsin. Hayal ettiğin her güzel şey için rabbim hayallerini dileklerini gerçekleştirsin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Sen çok özelsin ve bu yüzden güzel yüzündeki gülücükler ömür boyu tükenmesin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Arkadaş arkadaşı satarken, onca kötü arkadaşlar varken sen en kötü zamanımda bile benimle kaldın. Doğum gününde sadık dostluğunu ne kadar takdir ettiğimi bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* İyi ki doğdun arkadaşım, doğum günün kutlu olsun. Bugün bütün pastaları, sevgiyi, sarılmayı ve mutluluğu fazlasıyla hak ediyorsun. Gününün tatlı geleceğin parlak olsun canım arkadaşım.

* Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

* Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun…

* Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

* Hep senin gibi harika bir arkadaş olmayı istemişimdir. Ama dünyada senden daha iyi bir arkadaş olmadı. Doğum günün kutlu olsun.

* Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

* Sana sevgi, umut ve sonsuz sevinç ve mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

* O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

* Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

* Seninle daha uzun yıllar süren arkadaşlık ve doğum günlerini sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

* Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

* Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* En iyi arkadaşıma mutlu yıllar, aptal şakalarıma gülen ve aptalca ve aptalca şeyler yaptığımda bile yanımda duran tek arkadaşsın. Doğum günün kutlu olsun.

* Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

* Sabah gözlerini açtığın andan gece uykuna kadar sevgi ve neşe dolu bir doğum günü dileğiyle arkadaşım.

* Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Gerçek dostluğun için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Tanıştığımız andan itibaren en iyi arkadaş olacağımızı biliyordum. Sanki  ailemin bir parçasıydın hemen tanıdım seni. Doğum günün kutlu olsun.

* Sana dünyadaki tüm sevgi ve mutlulukları Rabbim’den dilemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun dostum.

* Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

* Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

* Beni senden başkası anlamıyor. Bir aile gibi en iyi arkadaşım en iyi kardeşim var. En iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

* Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

* Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, arkadaşım.

* Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

* Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

* İyi ve kötü zamanlarda her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun dostum.

* Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

* Harika bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim. Beni hiç bir zaman yanıltmayan tek arkadaşlarımdan bir tanesisin. Doğum günün kutlu olsun.

* Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

* Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

* Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

* Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

* Mutlu Yıllar. Sen her günü anında daha parlak hale getirmeyi bilen bir arkadaşsın. İyi ki varsın can arkadaşım.

* Doğum günün kutlu olsun! Arkadaşlığımız ve bu yıl birlikte geçirdiğimiz tüm eğlenceli zamanlar için teşekkür ederim canım arkadaşım.

* En iyi arkadaşları bulmak zordur. Bu yüzden bu özel günde arkadaşlığının benim için ne kadar önemli olduğunu bilmeni istedim. En yakın arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

* Hayatımın bir parçası olduğun için. Benim için ne kadar önemli ne kadar değerli olduğunu anlamışsındır. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı,  mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

* Üzgün olduğumda beni güldürüyorsun; Stresli bir gün geçirdiğimde bana fıkra anlatırsın. Bugün benim için yaptıkların için teşekkür ederim. Mutluluğu fazlasıyla hak edenlerdensin. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Hayatım boyunca gelip giden bir sürü arkadaşım oldu. Kalın ve ince bir şekilde yanımda olan birkaç arkadaş tan senin kadar yakın olduğum kimse yok. En iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

* Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

* Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

* Büyürken paylaştığımız yıllar benim için hazine gibi. Her kahkahamızı hatırlıyorum. Doğum günün kutlu olsun, sevgili dostum.

* Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

* Rabbim seni bugün ve her zaman bereketle müjdelesin, huzurla, sevinçle, kötülükten belalardan korusun canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

* Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

* Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba, arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

* Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

* Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

* Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

* Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

* Tüm güzel anılarımız için teşekkür ederiz. Sen olmasaydın, dünya benim için renksiz olurdu. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.


Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 379 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.