Geçmiş Olsun Mesajları


Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş Olsun Mesajları

Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

Umuyoruz ki en kısa zamanda hastalığını yeneceksin ve o eski güçlü, neşeli halinle aramızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun.

Seninle ne kavgam biter, ne sevdam her an seninledir duam. Geçmiş olsun dileğim bir an önce ayağa kalkman, Rabbim sana sıhhat sağlık versin anladım ki ben sensiz yapamam.

Geçmiş olsun temennilerimi en samimi, en içten dileklerimle gönderiyorum geçmiş olsun canım.

Sen benim her zaman en iyi arkadaşımsın, günü geldiğinde çok özel sırdaşımsın, geçmiş olsun hastalanmışsın acil şifalar diliyorum canım arkadaşım.

Bir an önce iyileş ve aramıza katıl, seni çok özledik. Geçmiş olsun.

Sevenler sevdiklerinin yanında Canım arkadaşım sadece iyi gününde yanında olma kötü gününde de yanındayız. Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Hayatta ne ile karşılaşabileceğimiz hiçbirimiz bilemeyiz. Önemli olan bu imtihanda Yüce Mevla’ya sabır ile dua etmek. Allah acil şifalar versin. Geçmiş olsun.

Eğer gönülden arkadaşsanız arkadaşınızın sadece iyi gününde yanında olmak yetmez onun kötü gününde de yanında olmalısınız.Tez zamanda iyileşip aramıza dönmen dileğiyle çok büyük geçmiş olsun.

Biliyorsun sen benim için önemlisin, senin bende ayrı yerin var, tez zamanda iyileşip aramıza dönmeni ve o eski günlerdeki gibi esprilerine devam etmeni bekliyoruz.

Sen neden bana sormadan hasta oluyorsun sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun bitanem.

Demir bile senin kadar dayanıklı olamaz. Biz inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yenip, o eski güçlü ve sevecen haline döneceğini. Acil şifalar diliyoruz.

Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun.

İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Senin ne doktora ne ilaca ihtiyacın var senin benim sevgime ihtiyacın var. Geçmiş olsun Aşkım

Hastalandığını duyunca çok üzüldüm Allah acil şifalar versin, tez zamanda eski günlerine dönersin inşallah.

Canım arkadaşım Yüce Mevlam Eş-Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin, çok büyük geçmiş olsun.

Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

Şifalar, güzellikler senin olsun canım arkadaşım. Çabucak iyileşmen dileğiyle.

bu hastalık senin ne huzurunu, nede güzelliğini bozacak bu hastalık geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir mütebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler.

O güzel neşeli gülüşünün ve gözlerindeki ışıltının eskisi gibi güneş kadar parlak olması dileğiyle geçmiş olsun.

Hastalandığını duyunca çok üzüldüm bir an önce seni eski neşeli halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş Olsun.

Ölüm başka her derde vardır çare, sen üzülme güzel yüzünü asma geçer gider bu bela. Geçmiş olsun.

Rahatsızlandığını duyunca, geçmiş olsun diyem dedim sana, neyse geçmiş olsun mesajı kısa olur uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle geçmiş olsun.

Bu küçücük mikrop seni nasıl yenebilir, hadi güçlü ol yen hastalığı, tez vakitte eski sağlığına kavuşmak dileğiyle çok büyük geçmiş olsun.

Mesajında hasta oldum diyorsun söyle gerçekten mi hastasın yoksa bana mı hastasın Geçmiş olsun tez zamanda iyileşmen dileğiyle Seni seviyorum.

İlk önceliğin sağlığın olsun, bu dünyada sağlıktan daha önemli bir şey yok. Esi neşeli ve sağlıklı günlerini kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Duydum ki sağlığına TL yüklememissin virüslerde seni geçici olarak servis dışı etmişler. En kısa zamanda iyileşip aramıza servisimize dönmen dileğiyle geçmiş olsun.

Sen ki kendine çok iyi bakan biriydin nasıl oldun da böyle bir hastalığa yakalandın neyse büyük geçmiş olsun. Üstünü iyi kapat tekrar üşütme.

Hastalıkta, dertte gelir geçer yeter ki sen moralini bozma, neşeni kaybetme güzel arkadaşım Allah acil şifalar versin. Sen yokken işlerin bile tadı yok tez zamanda aramıza dönmen dileğiyle geçmiş olsun.

Allah daha büyük kaza bela vermesin. Allah hastalığını tez zaman iyi etsin inşallah. Geçmiş olsun.

Hastalıklarda sabretmeliyiz ki sağlığımızın kıymetini bilelim. Allah sabır ihsan eylesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Kaza geçirdiğini duydum inan çok üzüldüm. Allah’tan sizlere bir şey olmamış gerisi zamanla düzelir. Büyük geçmişler olsun.

Değerli dostum geçmiş olsun dualarımız seninle inşallah biran önce hemen iyileşir aramıza geri dönersin.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulasın, geçecek inşallah deyip Cenab-ı Allah’a sığınmalısın.

Canım sevdiğim sen yataklara düşme ben senin yerine hasta olurum sen yeter ki bana gül o gülüşünü kaybetme . Seni çok seviyorum geçmiş olsun.

Kocaman kış mevsimini atlattık, ilkbaharda hava değişimi oldu hasta olmadın tuttun yaz mevsiminde hasta oldun olacak iş mi bu şimdi? Geçmiş olsun tez zamanda iyileş deniz bizi bekliyor.

Her zaman Allah’a şükretmeliyiz unutmamalıyız ki beterin beteri vardır. Geçmiş olsun Allah daha kötü kazalardan, belalardan ve hastalıklardan korusun.


Yayınlanma Tarihi: 30 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 234 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.