Hasret Sözleri


Hasret Sözleri

Artık vakit gece yarısı gökyüzü karanlık, çocuklar yorgunluktan uykuya dalmış, Bir ben kadım gecenin sessizliğinde uyamamış, sensiz san hasret sabahı beklemekte.

Her şeyin bir güzelliği vardır beklemekte güzeldir eğer bir gün gelirse beklenen, sevmekte güzeldir eğer seviyorsa sevilen.

Sen benim özlememekle özlememek arasındaki ramaksın. Sen benim özleyipte özlemle beklediğim en büyük özlemimsin.

Gel sevgilim sana olan bu özlemim dinsin, senin elinden ise ölüm varsın hemen gelsin.

Biliyorum sevgilim bugün kulakların çınladığında yine gülümseyeceksin seni nasıl deliler gibi özlediğimi hissedeceksin.

Sen benim kaderim, buram buram bağrımda tüten hasretimsin,seninle birlikte yaşayamadığım özlem dolu günlerimsin. Sen benim kocaman Sevdiğimsin.

Ben senin aşkındaki uzaklığı sevdim çünkü senin uzaklığın benim aşkıma aşk, sevgime sevgi kattı.

Sen ne zaman aklıma gelsen yüzümde tatlı bir tebessüm oluşuyor. Özlemin ne zaman aklıma gelse kalbim patlamaya hazır bir volkan gibi yanıyor.

Aniden belli belirsiz bir ürperti hissedersen, kalp atışların hızlanır ve aklına uzaklar gelirse, kulakların çınlamaya başlarsa sevgilim bil ki seven tarafından özlemle anılmışsın.

Sen yanımda yokken ben geceleri balkonumdan yıldızları izledim, kayan bir yıldızla beraber senin kollarına gelmek istedim. Her kayan yıldızda seni diledim. Seni çok seviyorum Aşkım.

Özlem dolu, hasret dolu günlerimi ateşe atacağım. Tüm ayrılık şarkılarını kaldıracağım ve beni senden ayıran kaderimle hesaplaşacağım.

Özlemekten bıkacaksan, gel artık diye isyan edeceksen, seni seviyorum ama diyeceksen, bana olan aşkına şüphe duyacaksan girme bu sevda yoluna.

Gündüzün aydınlığında, gecenin sessizliğinde, yağmurun damlasında, rüzgarın uğultusunda, bazen hayalimde, bazen düşümde ama hep aklımdasın.

Hayat özlemsiz olmaz, özlem ise sensiz olmaz, sensiz sevgi olmaz. Sevmek birlikte veya ayrı bir ömür boyu fedakarca sevmektir.

Gece gördüğüm bir düşün peşine düştüm, nerden başladığını nasıl olduğunu bilmediğim ama nereye gittiğimi bildiğim. Özlenene gidiyordum özlemle.

Eğer sevgin gerçek sevgi ise sevdiğin Kaf dağının arkasına da gitse özlemle, hasretle ona bir gün kavuşma arzusuyla beklenir sevgili.

Seni vazomdaki çiçeğin suya duyduğu ihtiyaç kadar, seni yaz güneşiyle çatlamış toprağın bir buluta duyduğu özlem kadar özlüyorum. Seni tarif edemeyeceğim kadar seviyorum.

Bahar aylarında daha da güzelleşir etraf yemyeşil, kuşlar cıvıl cıvıl, etrafın bu güzelliği bana kalbimdeki güzeli hatırlatır, coşar duygularım sel olur akar gözlerimden, özlemimden.

Nedir özlemek özlenene kavuşma arzusuyla hasretle yaşamak mıdır yoksa özlemle aşkı birleştirmek midir?

Doğadaki her şey ayrılıkla olan sınavını vermemiş mi? dal yaprağıyla, bulut damlasıyla, dudak sözüyle ve bitanem ben seninle.

Sana olan özlemimden gönlüme sarmaşıklar ektim, seni nasıl özlediğimi merak ediyorsan gel sarmaşıklar için bul beni.

Her nereye baksam seni görüyorum, her ne dinlesem seni duyuyorum, her kim gülse seninle gülüyorum, ya artık kafayı yiyorum yada seni özlemekten deliriyorum.

Sen uzaktasın ben yalnız, sen yalnız ama ne kadar uzakta olsanda ismin kalbimde dilimde değil, seni her an özlüyorum özlememek elde değil.

Özlemekten daha ağır yük var mıdır diye sorarsanız evet derim onu deliler gibi özlediğini ona söyleyememektir.

Sabah doğan güneş sen yoksan kime doğuyor, geçen zaman kim için geçiyor, hayat sen yoksan benim için anlamsız bir işkence oluyor.

Geceler geçmiyor be güzelim sensiz, uykunun bile tadı yok sensiz, hasret bağrımda yanıp kor alev, sen yoksan hayat neye yarar.

Dün akşam seninle dolaştığımız cadde de dolaştım, her köşede bir anı bir iz seni hatırlattı bana, sen varmışsın gibi seni özleyerek dolaştım boş sokakları.

Duyduğum bir duygusal müzik sesinde, ciğerlerime aldığım nefesimde, damarlarımdaki kanımda, zamanın her anında sen varsın Bitanem.

Bir dileğim var gerçekleştiremediğim, bir gülüm var koklamaya kıyamadığım, bir ateşten gömleğim var giyemediğim, bir de sen varsın deliler gibi özleyip te ellerini tutamadığım.

Merhaba uzaklardaki akıldan, hayale, hayalden özleme, özlemden kor ateşe dönen sevgili, bu hasretlik beni bitirecek seni çok çok özledim.

Seni beklemenin zamanı yok seni özlemenin anı yok, sen her zaman kalbimde her an düşümdesin.


Yayınlanma Tarihi: 23 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 269 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.