Nişan Sözleri


Nişan Sözleri

Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Bu özel gününüz kutlu olsun.

Siz bir gül bahçesinin gülü ve bülbülü gibisiniz. Allah’ım sizleri bir ömür boyu mutlu etsin. Dilerim mutlulukla birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.

Bir gün yaşadığınız tüm duygular sizler çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Bu mutlu gününüzün de ileride hatırlayacağınız güzel bir olması dileğiyle mutluluklar.

Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgi ise paylaşıldıkça çoğalır. Sizinde birbirinizle acılarınızı ve sevginizi paylaşacağınız bir yaşam diliyorum.

Her gününüz bugün gibi mutluluğun zirvesinde geçsin, heyecanınız mutluluğunuza mutluluk katsın. Allah sizleri mesut etsin.

Tüm yaşantınız boyunca birbirinizle paylaşacağınız güzel anıların yaşanması ve sevgi adına en güzel duyguların yaşanması temennisiyle mutluluklar.

Beraberliğinizi evlilik merasimi süslediğiniz bu günde size tüm canı gönülden mutluluklar diliyorum. Hayatınız bir ömür boyu birlikte devam etmesi dileğiyle mutluluklar.

Sevgili arkadaşım sana eşin olacak değerli kişiyle birlikte huzurlu ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle mutluluklar dilerim.

Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana size aşırı dozda sevgi, mutluluk ve hayatınız boyunca mutluluklar diliyorum.

Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar dilerim.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar

Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan aydınlığa geçişime, gündüzden geceye, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.

Hep beni sana getirecek yollar, bana açılacak senle kapılar, senin kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum.

Tüm sevdiklerinizle birlikte dillere destan bir düğün ile, aşkları kıskandıracak bir sevgiyle mutlu olmanız dileğiyle. Mutluluklar.

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.

nisan-tebrik-sozleri

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Bir ömür Mutluluklar

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.

Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni.


Yayınlanma Tarihi: 19 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 35 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir