Öğretmene Komik Mesajlar


Öğretmene Komik Mesajlar

Öğretmene Güzel Sözler Kısa Komik
Okula girdiğiniz zaman okulu güneş gibi aydınlatıyorsunuz. Hocam bu aralar hiç yağmur yağmadı toprak susuz kaldı biraz okula gelmeseniz.

Öğretmenim bize grip geldi biraz bizde kalacakmış ben yarın okula gelemeyeceğim.

Canım öğretmenim siz iyilik timsali, babaların babasısınız, siz bu okulun en iyi öğretmenisiniz. Hocam ben arka sırada oturan performansıma 80 verseniz yetiyor.

Bana annem babam katlanmaz iken siz katlandınız, beni annem babam dövmez iken siz dövdünüz. Ne güzel bir insansınız siz hocam.

Dinimiz derki veren el alan elden daha üstündür. Öğretmenim sizde bu sözün güzelliğine katılır mısınız?

Kulak küçüktür ama öğretmenin ağzını sulandırır. (Öğrenci Atasözü)

Öğretmen bir anne, bir babaysa niçin hiç harçlık vermiyor.

Yemin ederim sizi babamdan daha çok seviyorum öğretmenim babam bugüne kadar bir kere bile başımı okşamadı ama sağ olun siz her gün bir kere okşuyorsunuz. Biraz sert okşuyorsunuz ama olsun.

  1. Sınıfta 127 gün devamsızlık yapmıştım okulun son haftası sınıfa girdiğimde hoca sanıp ayağa kalkmışlardı.

“Öğretmen bir mum gibidir yandıkça etrafına ışık verir. “ valla hocam elektriğe geçmemekle çok iyi yapmışsınız bu aralar habire zam geliyor.

Sınıfa girişiniz bastığı yeri titreten bir padişahın yürüyüşü, ders anlatışınız aynen halka hitap eden bir lider edasında, not verişiniz yufka yürekli anne misali kimseyi üzmeyecek cinsten.

Bir öğrenci için en iyisi öğretmenin tam derse gelecekken bir velinin gelip onu oyalamasıdır.

Öğretmenin vurduğu yerde gül biter dediler ama bende ne gül bitti ne de ot. Ya öğretmenlerimin eli çoraktı, ya da benim bedenim.

Ho-cam biz si-zi- çok se-vi-yo-ruz.

Sabahları derse geç kaldığımızda bizleri yok yazmayan öğretmenlerimizin kıymetini bilelim. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Hocam bir gün de yazılıları facebook üzerinden yapsak, hani yazımız daha güzel olur, resim, şekil zenginliği olur.

Hocam bırakalım biz bu işleri ehline havuz problemiyle inşaatçılar, hız problemi ile şoförler uğraşsın biz sağlıklı yaşayalım sağlıklı kalalım bol bol beden eğitim dersi yapalım.

Tatlı söz öğretmeni yazılıdan caydırır.

Nasıl bir öğrenciyim böyle bilmiyorum: evden çıkınca annem babam seviniyor, okula gelmeyince öğretmenler. Çok zeki olmakta başa bela.

Hocam Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin.

Hocam Ankara’nın bağları kovalent bağ mı yoksa iyonik bağ mı?

Ders anlatışınız harika, sınıftaki disiplininiz askeriyede yok, bilgi verişiniz bir bilim adamı dehası. Yani öğretmenim her şey çok güzelde şu not işinde biraz kasıyorsunuz.

Öğretmene Komik Mesajlar

İlla hayattan bir ders çıkarılacaksa matematik dersini çıkaralım. Öğretmenleri emekli edelim çok yoruluyorlar havuz, işçi, yol problemi derken.

Canım öğretmenim her zaman genç kalasınız, her zaman böyle fit olasınız, derslere sürekli geç kalasınız, böyle öğretmene güzel mesaj gönderene 100 veresiniz.

Hocam her gün çıkarın ödevlerinizi kontrol edeceğim sözünden hiç mi sıkılmadınız. Hocam bir gün de deyin ki çıkarın iskambil kağıtlarını batak atacağız deyin.

Öğretmenim okul bitince ben ne olacağım biliyor musun; çok mutlu olacağım.

Öğretmenim bize grip geldi biraz bizde kalacakmış ben yarın okula gelemeyeceğim.


Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 279 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.