Öğretmene Teşekkür Mesajları


Öğretmene Teşekkür Mesajları

Öğretmene Teşekkür Mesajı

Bana kattıkların için, bana iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettiğin için, bana unutulmaz günler yaşattığın için teşekkürler öğretmenim.

Her bahçıvan diktiği bir fidanın meyvesini yemek ister ama öğretmen yüzlerce fidan yetiştirir hiçbir karşılık beklemeden. Teşekkürler öğretmenim.

Çorak toprağımda açan nadide bir güldünüz ve her zamanda öyle kalacaksınız. İyi ki varsınız öğretmenim.

Öğretmenler kutup yıldızı gibidirler ne kadar uzakta olursa olsunlar her zaman yol göstermeye devam ederler.

Canım öğretmenim sizin hakkınız hiçbir zaman ödeyemeyiz. Size bizlere verdikleriniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Teşekkür ederim öğretmenim.

Belki sizin istediğiniz gibi bir öğrenci olamadık ama güzel öğretmenim bizler için yaptığınız her şey için teşekkürler.

Çocuklarımızla canı gönülden ilgilendiniz, onları kendi çocuklarınız gibi sevdiniz. Onların hiçbir zaman unutamayacağı öğretmeni oldunuz. Teşekkürler öğretmenim.

Boş ver öğretmenim her kes bilmese de sizin kıymetinizi, siz her zaman çok seviyor öğrencileriniz. Bizler için yaptıklarınız için teşekkürler öğretmenim.

Bugün çocuklarımızın başarısında, hayata bakışlarında hep sizin iziniz var öğretmenim. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Yılmadan, durmadan azimle çalışan, öğrencisi için her şeyi göz alan değerli öğretmenim bizler için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.

Kalem tutmayı, kapıyı açmayı, okumayı, yazmayı, doğru olmayı, küçüğe sevgi, büyüğe saygı duymayı, bir karış vatan toprağı için ölmeyi, sen öğrettin bana. Teşekkürler öğretmenim.

Bazen insan çocuğunu başka bir kişiye emanet etmek istemiyor ama sonra o kişiyi tanıdıkça anlıyor ki gözleri arkada kalmadan çocuklarını bu kişiye emanet edebilir. İşte bu kişi bizim canımız öğretmenimiz …….. öğretmen.

Bizler için harcadığınız emeğe, sarf ettiğiniz çabaya, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz öğretmenim.

Teşekkürler öğretmenim bizler için gece gündüz durmadan çalıştığın için, teşekkürler öğretmenim her üzüldüğümüzde moral verenimiz olduğunuz için, teşekkürler öğretmenim bizleri çok sevdiğiniz için.

Bizler için çalışan çabalayan, gecesini gündüzüne katan, çözemediğimiz her sorunun üstesinden gelen fedakar öğretmenlerim teşekkürler. İyi ki varsınız.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. Bana öğrettikleriniz için teşekkür ederim öğretmenim.

Yarın güneş sizden çok uzaklarda doğacak bizim için ama öğretmenim siz her zaman kalbimin en özel yerinde yaşayacaksınız. Sizi hiç unutmayacağım öğretmenim.

Zor zamanlarda yanımızda olan, her zaman bizleri koruyan mutlu olduğumuz, başardığımız zaman kenarda duran güzel öğretmenim seni çok seviyorum.

Biz sizden sadece bilgiyi öğrenmedik, yaşamayı, yarına umutla bakmayı, çevremizi korumayı, insanları sevmeyi öğrendik. Kısacası biz sizden çok şey öğrendik öğretmenim. Bizleri öğrettikleriniz, yol göstericimiz olduğunuz için teşekkürler.

Öğretmenime teşekkür mesajları gönderiyorum çok mutluyum.

Okula ilk geldiğim gün sizden çok korkmuştum. Çünkü bizi korkutmuşlardı öğretmen döver, öğretmen kızar diye ama bize hiç demediler öğretmen sever diye. Zamanla anladım ki öğretmen dövse de, kızsa da öğrencisini hep severmiş.

Toplumun gelecek nesillerini yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimiz. En güzel gününüz kutlu olsun.

Belki okuyamayacaktım, belki okul hayatım çok erken bitecekti ama bir adam çıktı geldi babamın karşısına dikildi. Korkusuzdu, cesur bir kahraman gibi hiç korkmadı bu kız okula gidecek dedi. Bu kız okuyacak vatanına milletine faydalı bir insan olacak dedi. Siz olsanız hayatınızı baştan sona değiştiren bu kişiyi nasıl sevmezsiniz, nasıl unutabilirsiniz.

Öğretmenler kutup yıldızı gibidirler ne kadar uzakta olursa olsunlar her zaman yol göstermeye devam ederler.

Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir.

Her bahçıvan diktiği bir fidanın meyvesini yemek ister ama öğretmen yüzlerce fidan yetiştirir hiçbir karşılık beklemeden. Teşekkürler öğretmenim.

Sizin için kalbime diktiğim gülüm ben yaşadıkça hiç solmayacak, o gül her zaman öğretmenim kokacak.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Emekleriniz için teşekkürler öğretmenlerimiz.

Bu dünyada kalbimdeki her sevgi sınanabilir ama öğretmenim sana olan sevgim asla sınanamaz.

İlkokuldan, ortaokula, ortaokuldan liseye kadar üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Teşekkürler öğretmenim yol göstericim olduğun için.

Ellerimden tutup kalem tutmayı öğrettin, okumayı yazmayı öğretip beni eğittin, hayattaki tehlikelere karşı beni her zaman korudun. Teşekkürler öğretmenim.

Bir öğretmen öğrencisi için ne yapabilir. Bir anne, bir babanın yaptıklarını yapar. Çünkü öğretmen öğrencisini o da bir evladıymış gibi görür.


Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 71 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir