Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajı


Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri en özel en güzel günlerdendir ancak ölen birinin doğum günü ise matemdir, yastır. Ölen bir kardeşin veya abinin doğum günü geldiği zaman insan çok üzülür.

Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bugün çok daha hüzünlüyüm, bugün hiç olmadığım kadar kötüyüm, bugün hiç iyi değilim. Çünkü bugün kardeşimin doğum günüydü. Seni çok özledim kardeşim.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim biricik abim gibi. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Biz seninle aynı gün doğmuştuk, ikimiz aynı gün doğum günü kutlardık. Oldu mu be kardeşim oldu mu şimdi ben sensiz nasıl doğum günü kutlayacağım, nasıl eğlenip mutlu olacağım. Birlikte kutladığımız doğum günleri gözümün önünde hep seni hatırlıyorum. Doğum gününü kutluyorum kardeşim.

Hani diyordun doğum günüme gelecekseniz birlikte pasta yiyecek çok eğleneceğiz, bak bugün yine senin doğum günün ama hiç neşemiz yok. Seni çok özledik kardeşim.

Benim canımdan çok sevdiğim nur yüzlü abim kabrin nuru pür, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun.

Bugün doğum günün güzel abim, doğum gününü kutlamak için mezarının başına geldim. Seni çok seviyorum abiciğim.

Bugün senin doğum günün bana her şey seni hatırlatıyor, baktığım her yerde seni görüyorum, seni çok özlüyorum.

Güzel kardeşim yokluğun çok soğuk ve acı, sensizlik kocaman bir boşluk. Eğer bugün sen olsaydın doğum gününü kutlayacaktır. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Ayrılık zordur bedenen sevenlere, sen her zaman bizim kalbimizde yaşayacaksın. Doğum günün kutlu olsun güzel kardeşim.

Ölen Abiye Doğum Günü Mesajı

Aramızda yoksun bugün yine gözlerim doldu, doğum gününde sensiz çok yalnızım abiciğim, seni çok özledim.

Nice mutlu senelerin olsun diyemiyorum sen mutluluğa doyamadan aramızdan ayrıldın.

Cennette kutladığın bu ilk doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm çünkü seni bizden aldı. Doğum günün kutlu olsun abim.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Mutluluk adına bu hayatın bana verdiği her şey, meğer sende saklıymış. Yaşadığım her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet olsun güzel kardeşim.

Ayrılık ah ayrılık yaktın yüreğimi, aldın bizden abimi, onu çok özlüyoruz. Cennette kutladığın doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Kardeşim sen bizim bir tanemizdin aramızdan böyle zamansız ayrılman bizi derinden yaraladı. Sensiz bir hayat bom boş bir dünyadır artık benim için.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Bugün senin doğum günün rüyalarıma gel seni bir kere göreyim.

Canım abiciğim sen aramızdan ayrılalı yıllara oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadım. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyorum. Seni çok özledim.

Cennette kutladığın bu ilk doğum günün kutlu olsun canım abiciğim.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun. Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Biliyor musun bugün senin doğum günün kutlamaya geldim bak.

Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle  birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum canım kardeşim.

Planlarımız istediğimiz gibi olsaydı şimdi ben burda tek birlikte olacaktık kardeşim.

Bugün senin doğum günün bana her şey seni hatırlatıyor, baktığım her yerde seni görüyorum, seni çok özlüyorum.

Mekanın cennet olsun, doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Öpemediğin, sarılamadığın, koklayamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir.


Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2021

Kategori: Güzel Sözler

Görüntüleme: 96 Defa

Etiketler:


Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.