Ramazan Bayramı Mesajları


Ramazan Bayramı Mesajları

Müslümanların kardeş olduğu, sevgilerin sınırların dışına taştığı, belki biraz buruk, belki biraz durgun, ama her şeye rağmen mutlu, umutlu ve neşeli bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevdi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı Mesajları

Bir ay oruç ile terbiye ettiğimiz bedenlerimizi böyle güzel ve mübarek bir günde bayram ettirmeyi Allah herkese nasip etsin.

En kötü gününüz bu Ramazan Bayramındaki gibi güzel olsun. Bayramınız kutlu olsun…

Kavuşmuş olduğumuz Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını yüce mevladan dilerim.

Her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar…

Allah’a şükür et kalbin huzur dolsun, ellerini aç dua et umuduna ışık olsun, Sevgili Peygamberimiz sana şefaatçi olsun.Ramazan Bayramın mübarek olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bugün öpmekten, öpülmekten rengin solsun, ağzın bayram şekeriyle tatlansın, Allah cüzdanına harçlık bereketi versin Ramazan Bayrımın kutlu olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

Dostluk, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştireceğimiz bu güzel günde Ramazan Bayramının milletimize ve ülkemize barış ve huzur getirmesi temennisiyle bayramınız kutlarım.

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi Yüce Allah’tan temenni ederim. Ramazan Bayramımız Mübarek olsun.

Çocukluğunuzdaki gibi sevinç ve neşeli bir bayram olsun, gönlünüze mutluluk huzur dolsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar bir sevinç kaynağı, bir umut, bir hasret gidermedir. Bayramlar gurbetten sılaya kavuşmadır, bayramlar mutluluktur, berekettir, Allah’a teslimiyettir. Bayramınız ve dualarınız kabul olsun.

Bu bayramın ulusumuzun birliğine, mazlumların kurtuluşuna ve bütün insanlığın huzur ve barış içinde yaşamasına vesile olsun. Ramzan bayramınız mübarek ve aziz olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bir umut bir özlem kapatır aradaki mesafeleri, bir bayram birleştirir gönülleri, bir dostluk bir sıcak sevgi birleştirir bizi birbirimize. Huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan bayramınızı kutluyorum

Bugün dargınlıkların,küskünlüklerin bittiği gün olsun, birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlensin, dertler kederler bizlerden uzak olsun, mutluluğumuz daim Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Her sene iki defa yaşanan büyük umutların ve mutlulukların olduğu bayramlardan Ramazan Bayramındayız. Bu bayramın milletimize, ailemize ve tüm Müslümanlara mutluluk ve kardeşlik getirsin. Bayramınız şen olsun.

Melekler bugün sana umut ve mutluluk getirsin, kalbin kadar temiz bir hayatın olsun, eğer ağlayacaksan o da mutluluktan olsun, Ramazan bayramın umutlu ve mutlu olsun.

Bugün kardeşlik, birlik günü, kederi, derdi bir kenara bırakalım, Ramazan bayramı mutluluğunu doya doya yaşayalım, yaşatalım. Büyüklerimiz ziyaret edelim onların hayır dualarını alalım. Bugün bir günde olsa mutlu olalım, mutlu edelim.

Ramazan bayramını en güzel şekliyle kutlamayı Allah’ım bizlere nasip etsin. Bu mutlu günümüzde mutluluğumuza mutluluk katsın, umutsuzlara umut nasip etsin, hasta kullarına şifalar nasip etsin.Bayramımızı mübarek etsin.

Ne Avrupa da ne Amerika da yok böyle birlik ve beraberliğin dostluk ve kardeşliğin olduğu bir gün, bayramlarımız milli ve manevi duygularımızın güçlendiği örf ve adetlerimizin yaygınlaştığı sevgi mutluluk dolu günlerdir. Bayramınız bayram tadında olması dileğiyle mutlu bayramlar.

Ananın evladına, evladın babasına, babanın eşine, sevenin sevdiğine kavuştuğu gündür bayram, bayram kavuşma, mutluluk günüdür. Huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz temennisiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sevdiklerinizle beraber sorunsuz ve kedersiz sevinçli ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.Bayramınız mübarek olsun. Mutlu Bayramlar

Karaların çıkarılıp akların bağlandığı, gözyaşlarının dinip yüzlerin güldüğü, savaşların bitip kardeşliğin olduğu bir bayram olası dileğiyle tüm Müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bayramda büyükler evlatlarının, torunlarının yollarını gözler, büyüklerimizi ve ölmüşlerimizi ziyaret edelim, onların hayır dualarını alalım. Bayramı huzur ve mutluluk içinde geçirmeniz dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Nerede o çocukluğumuzun bayramları dediğimiz bir bayram günümüz olsun. Bayramda en güzel anılar bizlerin olsun. Bu bayramda mutluluk en yakın arkadaşımız olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Umarım bu bayram gününde beklediğin o güzel haberi alırsın, bayramını bayram edersin, mutluluktan göklerde uçarsın, güzel dua ve dileklerimle bayramını kutluyorum İyi bayramlar

Bu mübarek günde kalplerimizden sevgi, gözlerimizden mutluluk eksik olmasın. Bayramınız bayram manasıyla yaşansın. dualarınız kabul Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramınızı en güzel duygu ve dileklerimle kutlar bu bayramını sizlere ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederim. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Sevinçli, huzurlu, mutlu kardeşlik dolu bir bayram olsun. Öfke, kin, nefret, dargınlık bizlerden uzak olsun. Yaşadığınız en güzel bayramdan daha güzel bir bayram olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayramın vatanımıza ve milletimize barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ederim. Ülkemizin doğusuyla, batısıyla kardeş olarak yaşamayı bu bayram gününde Yüce Mevlam bizlere nasip etsin. Barış dolu bir Ramazan bayramı olsun.Okuduğunuz şarkı sözlerinin müziklerini, Mp3'lerini indirmek ve dinlemek için : Mp3 İndir adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.